استند تعمیر و سرویس سیلندر هیدرولیک نمونه ای از تجهیزات حرفه ­ای در قالب مدولار(تشکیل شده از بخش های کوچک) است، که امکان سرویس نمودن کارآمد و ایمن سیلندرهای هیدرولیکی با طول 12000 میلیمتر و قطر بیرونی تا 762 میلیمتر را فراهم می­سازد.
طیف گسترده­ واحدهای تحت سرویس شامل ماشین ­آلات معدنی و عمرانی و همچنین تجهیزات پردازشی می­باشد. این تجهیزات به منظور کار در تعمیرگاه­ های واقع در نزدیکی معدن طراحی شده ­اند. این استند وسیله ­ای برای عملیات­هایی چون بستن یا باز کردن مهره­ های کله گی سیلندر هیدرولیک، جدا کردن راد و پوسته سیلندر، و نیز نصب راد درون پوسته سیلندر می­باشد.

استند تعمیر و سرویس سیلندر هیدرولیک، مدل HCSR-8

استند تعمیر و سرویس سیلندر هیدرولیک، مدل HCSR-8
استند تعمیر و سرویس سیلندر هیدرولیک نمونه ای از تجهیزات حرفه ­ای در قالب مدولار(تشکیل شده از بخش های کوچک) است، که امکان سرویس نمودن کارآمد و ایمن سیلندرهای هیدرولیکی با طول 12000 میلیمتر و قطر بیرونی تا 762 میلیمتر را فراهم می­سازد.
طیف گسترده­ واحدهای تحت سرویس شامل ماشین ­آلات معدنی و عمرانی و همچنین تجهیزات پردازشی می­باشد. این تجهیزات به منظور کار در تعمیرگاه­ های واقع در نزدیکی معدن طراحی شده­ اند. این استند وسیله ­ای برای عملیات­هایی چون بستن یا باز کردن مهره­ های کله گی سیلندر هیدرولیک، جدا کردن راد و پوسته سیلندر، و نیز نصب راد درون پوسته سیلندر می­باشد.
Place an order for equipment
Please type your contacts
Comments
We will contact you shortly
اطلاعات فنی
ویژگی­ها
مزایا
گالری تصاویر
استند تعمیر و سرویس سیلندر هیدرولیک، مدل HCSR-8 با یک آچار چپقی دوکاره قدرتمند با گشتاور Nm 100000مجهز میگردد که برای کار با کله گی سیلندر هیدرولیک ، قطعات راد و سایر قسمت­های سیلندر هیدرولیک مناسب است. استندهای HCRS-8 با 2 آچار چپقی هیدرولیکی برای کار با سیلندرهای هیدرولیکی بزرگ در ماشین ­آلات معدنی و عمرانی تحویل داده­ می­شوند که یکی برای کار با اتصالات پیوسته کله گی سیلندر و دیگری برای کار بر روی مهره راد طراحی شده است. چرخش سیلندر هیدرولیکی در طول مونتاژ یا پیاده ­سازی آن، توسط موتور هیدرولیکی با گشتاور 5440 نیوتن متر انجام می­شود. جداسازی راد و پوسته در سطح افقی توسط نورد هیدرولیکی با یک کورس یکباره 1000 میل­ متر صورت می­گیرد.
تطبیق­پذیری
این استند از ساختار مدولار(تشکیل شده از بخش های کوچک) استفاده می­کند که باعث کاهش هزینه حمل و نصب تجهیزات در یک کارگاه می­شود. همچنین ساختار مدولار(تشکیل شده از بخش های کوچک) آن، هم­ترازکردن استند بر روی هر سطحی را ممکن ساخته ­است.
این استند به صورت لنگر ثابت طراحی شده است (بدون ریختن بتن در کف کارگاه). ساختار مدولار(تشکیل شده از بخش های کوچک) استند به آن اجازه می­دهد تا سیلندرهای هیدرولیکی با طول مشخص که تحت سرویس هستند استفاده شوند. در صورت نیاز، می­توان این استند را به یک بخش اضافی مجهز نمود که منجر به ارتقای ظرفیت آن می­شود. آداپتورهای قابل تعویض امکان سرویس نمودن سیلندرهایی با پیکربندی گوناگون و محصول تولیدکنندگان مختلف را فراهم می­کند.
ایمنی
در حین تعمیر تمام قطعات سیلندر به منظور جلوگیری از آسیب به پرسنل و قطعات گران قیمت سیلندر، به طور ایمن محکم می­شوند. سطح ایمنی بالا، به واسطه وجود محافظ و سیستم کنترل از راه دور به دست می­ آید.
کارآیی
استند تعمیر سیلندر هیدرولیک، تعمیر هرچه سریع­تر سیلندرهای معیوب (جایگزینی O-rings، جایگزینی راد و پوسته و غیره) را ممکن ساخته­ و به کاهش قابل توجه زمان تعمیر کمک نموده و ضرورت انتقال سیلندر خراب به تعمیرگاهی دیگر را از بین برده و باعث کاهش هزینه­ ها و زمان توقف دستگاه می­شود.
چند منظوره
این نگهدارنده قادر به انجام فعالیت­های زیر است: گرفتن سیلندر، چرخش 360 درجه، شیب 90 درجه، حرکت جانبی. تمام این عملکردها باعث نصب و جداسازی دقیق سیلندرهای هیدرولیکی شده و خطر آسیب به قسمت­های گران قیمت سیلندر را کاهش می­دهد.
پکیج کامل
این استند با یونیت پمپاژ الکترو هیدرولیک و یک مجموعه از ابزارها و آداپتورها تحویل داده ­می­شود. به منظور تجهیز استند با تمام ابزار و آداپتورهای لازم، باید هنگام سفارش، مشخصات سیلندرهای تحت سرویس از جمله مدل و ساخت ارائه شود.
کیفیت بالا
در ساخت این استندها، از قطعات و مواد با کیفیت استفاده شده­ است: فولاد مخصوص از بهترین تولیدکنندگان اروپایی مانند Ruukki (فنلاند) و SSAB (سوئد)؛ سیلندرهای هیدرولیک و یونیت پمپاژ در Hydrosnab TD NMZ و با استفاده از قطعات تهیه ­شده از شرکت­های پیشرو آلمانی و ایتالیایی مونتاژ می­شوند. اجزاء مدار هیدرولیک (شیلنگ ­های فشار قوی، اتصالات، شیر توزیع) توسط Eaton (ایالات متحده آمریکا) ساخته شده­ اند.
ویژگی­های خاص
شرکت ماشین معدنی رستاک آماده است تا استندهایی سفارشی با قابلیت های مورد نیاز و ابزار مخصوص برای مشتریان عزیز طراحی و تولید نماید.